Aktualności


Lut-2016 1

Reklamacja ocen semestralnych (studenci PWR)
W przypadku, gdy Państwo macie wątpliwości co do wystawionej oceny i zamierzacie ją zareklamować, proszę postępować zgodnie z poniższymi wytycznymi.

1/Proszę, by osoby, które nie uczestniczyły w zajęciach (brak wymaganej frekwencji, dopuszczalna jest tylko jedna nieobecność), nie składały reklamacji, bo nie zostaną uwzględnione (chyba, że ktoś ma ocenę do przepisania);

2/W ślad za reklamację proszę wysłać mi wiadomość na adres mailowy (nie odbieram wiadomości przez edukację i jsos);

3/W mailu proszę podać swoją grupę (dzień i godzina);

4/Proszę napisać, dlaczego uważacie Państwo, że ocena jest niewłaściwa;

5/Proszę dochować terminu do złożenia reklamacji, gdyż po jego upływie nie mam technicznej możliwości zmiany oceny;

6/Reklamacje, które nie zawierają powyższych reklamacji, nie będą uwzględnione.Gru-2014 1

“Dowody i postępowanie dowodowe w sprawach cywilnych. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory czynności sądowych i pism procesowych” (wydawnictwo C. H. Beck), współautorką książki jest Berenika Kaczmarek-Templin.
"http://www.ksiegarnia.beck.pl/prawo-prawo-sadowe/id11599,Dowody-i-postepowanie-dowodowe-w-sprawach-cywilnych.-Komentarz-praktyczny-z-orzecznictwem.-Wzory-czynnosci-sadowych-i-pism-procesowych.htmlLis-2014 30

Konferencja Cyberspace W dniach 28-29 listopada 2014 r., na Uniwersytecie im. Masaryka w Brnie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Cyberspace (Cyberprzestrzeń), organizowana przez Wydział Prawa oraz Wydział Wiedzy o Społeczeństwie we współpracy z Europejską Akademią Prawa. Była to już 12 edycja niniejszej konferencji.
Problematyka konferencji dotyczyła min. kwestii związanych z cyberbezpieczeństwem, cyberprzestępczością, e-Commerce, e-Finansami, własnością intelektualną, prawem Internetu, polityką prywatności, danych osobowych, nowych mediów, gier etc. 
W konferencji wzięło udział 150 osób z uczelni z całej Europy.
Wśród uczestników znalazła się dr Berenika Kaczmarek –Templin, która wygłosiła referat pt. Unclear status of digital content in polish consumer rights regulation.http://cyberspace.muni.cz/
https://www.facebook.com/events/642338212510380/Lis-2014 27

Gala Rising Stars W dniu 27 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek laureatom konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna oraz LexisNexis/WoltersKluwer. W oparciu o przeprowadzony konkurs stworzono ranking "30 wschodzących gwiazd prawa". Zaszczytne drugie miejsce w niniejszym rankingu zajęła dr Berenika Kaczmarek-Templin.